Bloghttp://mariapolomska.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskSTUDené (mariapolomska)Wed, 23 Nov 2016 21:37:41 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/439794/studene.html?ref=rssHezky-česky :-) (mariapolomska)  Thu, 17 Nov 2016 16:33:45 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/439136/hezky-cesky.html?ref=rssTicho (mariapolomska)Sat, 12 Nov 2016 00:30:13 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/438515/ticho.html?ref=rsspokora (mariapolomska)Sat, 05 Nov 2016 16:28:47 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/437807/pokora.html?ref=rssHudba (mariapolomska)Thu, 27 Oct 2016 18:38:58 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/436920/hudba.html?ref=rsskapoaN (mariapolomska)Sat, 22 Oct 2016 21:46:14 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/436415/kapoan.html?ref=rssMYŠ lienky (mariapolomska)Tue, 18 Oct 2016 23:07:48 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/435838/mys-lienky.html?ref=rssRaz (mariapolomska)Sat, 15 Oct 2016 22:55:19 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/435804/raz.html?ref=rssv utoROK (mariapolomska)  Sun, 09 Oct 2016 12:44:52 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/435166/v-utorok.html?ref=rssPäť písmen (mariapolomska)Prečo práve Päť písmen? Je to jednoduché...to, čo všetci hľadáme sa ukrýva na začiatku každej slohy :-) Mon, 03 Oct 2016 16:47:03 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/434572/pat-pismen.html?ref=rssNa zámOK? (mariapolomska)Fri, 23 Sep 2016 17:05:57 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/433803/na-zamok.html?ref=rssNEBOj sa (mariapolomska)Ach jaj, máme "super" dobu. Každý sa za niečím, alebo niekým ponáhľa. A keď tak ideme hore po našom rebríčku hodnôt, zistíme, že tie najlepšie veci ostali dole, a že v rukách máme vysnívané priečky, ktoré už nevládzeme udržať... Tue, 13 Sep 2016 20:16:46 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/432932/neboj-sa.html?ref=rssEl Té Té (mariapolomska)Sun, 11 Sep 2016 15:47:45 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/432728/el-te-te.html?ref=rssOMYLom (mariapolomska)Wed, 07 Sep 2016 19:32:28 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/432442/omylom.html?ref=rssHviezdy (mariapolomska)Sat, 03 Sep 2016 19:12:29 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/432056/hviezdy.html?ref=rssAnjeli (mariapolomska)Wed, 31 Aug 2016 19:53:18 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/431820/anjeli.html?ref=rssKameň papier nožnice (mariapolomska)Wed, 24 Aug 2016 17:31:36 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/431345/kamen-papier-noznice.html?ref=rssPrvýkrát (mariapolomska)Fri, 08 Apr 2016 16:25:22 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/413199/prvykrat.html?ref=rssStory (mariapolomska)Wed, 06 Apr 2016 17:29:05 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/412842/story.html?ref=rssČo zas? (mariapolomska)Ako je to s rodičmi a deťmi, keď (ne)zabudneme, že sme tu jeden pre druhého a ako sa z toho všetkého nevymotať ;-)   Sat, 02 Apr 2016 18:44:00 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/412224/co-zas.html?ref=rssDúha (mariapolomska)Trochu farieb nezaškodí, svetlo, vzduch a pohár vody. Najkrajšie je v takom dni, keď je celý farebný :-) Fri, 01 Apr 2016 19:05:12 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/412128/duha.html?ref=rssHádanka (mariapolomska)Tue, 29 Mar 2016 10:20:15 +0200http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/411578/hadanka.html?ref=rssNemusíš ;-) (mariapolomska)Taký mini návod na kúsok každodenného potešenia zo života. Nemusíte to čítať, ale môžete, ak chcete. Fri, 25 Mar 2016 22:04:19 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/410714/nemusis.html?ref=rssPred(s)poveď počasia (mariapolomska)Sun, 20 Mar 2016 10:09:50 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/409429/predspoved-pocasia.html?ref=rssČas (mariapolomska)Tento mini článok je o čase, ktorý nám väčšinou plynie veľmi rýchlo, ale aj o čase, ktorý trvá celú večnosť... Sat, 19 Mar 2016 16:30:57 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/409368/cas.html?ref=rssDnes (mariapolomska)Wed, 16 Mar 2016 21:40:05 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/408885/dnes.html?ref=rssNemusíš (mariapolomska)Sun, 13 Mar 2016 21:30:04 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/407973/nemusis.html?ref=rssÚsmev (mariapolomska)Sat, 12 Mar 2016 13:03:49 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/407470/usmev.html?ref=rssPáči sa (mariapolomska)Wed, 09 Mar 2016 20:46:15 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/407175/paci-sa.html?ref=rssNevera (mariapolomska)Mon, 07 Mar 2016 21:45:17 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/406825/nevera.html?ref=rssMotýľ (mariapolomska)Sat, 05 Mar 2016 16:34:28 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/406513/motyl.html?ref=rssKúpim (mariapolomska)Fri, 04 Mar 2016 20:44:53 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/406464/kupim.html?ref=rssHepy (mariapolomska)Báseň je čaj a v ňom med. Zohreje slová studené. Na chvíľu vráti leto späť,podvíha listy zo zeme.   Fri, 04 Mar 2016 10:53:41 +0100http://mariapolomska.blog.sme.sk/c/406336/hepy.html?ref=rss